Masz pytania?

+48 56 69 77 505

Zabawki

Alexander

Alexander

To rodzinna polska firma produkująca gry i zabawki edukacyjne dla dzieci, realizująca motto "nauka przez zabawę".

Fisher-Price

Fisher-Price

Firma Fisher-Price oferuje pełną gamę produktów dla przyszłej i aktualnej mamy oraz dla dzieci. Firma wychodzi naprzeciw z ofertą renomowanych ubrań ciążowych, ubranek dla dzieci oraz wysokiej jakości zabawek.

Hasbro

Hasbro

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek oraz produkcją filmową z udziałem bohaterów firmy.

Lego

Lego

Grupa LEGO to prywatna firma, z siedzibą która angażuje się w rozwój dziecięcej kreatywności poprzez naukę i zabawę. Firma słynie dzięki klockom LEGO, a dziś w swojej ofercie posiada szeroki wybór zabawek oraz materiałów edukacyjnych dla dzieci w ponad 130 krajach.

Mattel

Mattel

Mattel to amerykańska firma, która jest największym na świecie producentem zabawek pod względem przychodów ze sprzedaży. Firma produkuje zabawki, gry planszowe, od początku lat 80. także konsole do gier video.

Siku

Siku

W ofercie firmy Siku znajdziemy metalowe modele samochodów, pojazdów rolniczych i budowlanych, motorów, motocykli, pojazdów specjalnych, samolotów i helikopterów.

Simba Toys Polska

Simba Toys Polska

Simba Toys Polska jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek , takich jak - lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych.

Smoby

Smoby

W ofercie Smoby znajdziemy domki, zjeżdżalnie, place zabaw, stoli, piaskownice, bujaczki, jeździki, rowery, hulajnogi, lalki, zabawki kreatywne i piłkarzyki.

TM Toys Sp. z o.o.

TM Toys Sp. z o.o.

TM Toys Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją zabawek w Polsce uznanych światowych producentów. Firma specjalizuje się w zabawkach licencyjnych, przedstawiających najpopularniejsze postacie ze świata dziecięcych filmów, bajek i komiksów.

Trefl

Trefl

Grupa TREFL to wiodący producent puzzli, gier i kart w Europie Centralnej. Trefl SA od 2008 roku prowadzi także dystrybucję modeli samochodzików SIKU i jest wyłącznym dystrybutorem elektronicznych zabawek edukacyjnych marki VTech w Polsce.

Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks