Masz pytania?

+48 56 69 77 505

Strona główna / Partnerzy / Komputery, serwis

Komputery, serwis

AMD

AMD

AMD to czołowy światowy producent innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie procesorów oraz komputerowych rozwiązań graficznych i multimedialnych.

Antywirus ESET NOD32

Antywirus ESET NOD32

Antywirus ESET NOD32 - szybki i skuteczny program antywirusowy w polskiej wersji językowej zwalczający backdoory, trojany, robaki internetowe i inne wirusy.

APC

APC

American Power Conversion Corporation to jeden z czołowych producentów systemów UPS. Firma posiada ofertę produktów skierowanych na cztery strategiczne obszary zastosowań: użytkownicy domowi/małe biura, sieci biznesowe, dostawcy usług dostępowych oraz centra danych i obiekty przemysłowe.

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland S.A. jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako międzynarodowy integrator IT, spółka jest ważnym graczem na europejskim rynku producentów oprogramowania.

Asus

Asus

Asus to tajwański producent elektroniki , głównie: płyt głównych, kart graficznych, napędów optycznych, palmtopów, notebooków, produktów sieciowych, telefonów komórkowych, monitorów LCD, komputerowych urządzeń chłodzących.

Brother

Brother

Brother to firma z ponad 100-letnią tradycją na rynku drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, urządzeń atramentowych oraz systemów etykietowania.

Canon

Canon

Canon jest pionierem w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie fotografii. Swoją działalność opiera na filozofii Kysosei, której wyróżnikami są wspólne życie oraz pracę dla wspólnego dobra - zasadę wcielaną w życie przez wszystkich pracowników Canon.

Cisco

Cisco

Początkowo Cisco zajmowało się jedynie produkcją urządzeń przeznaczonych do trasowania, jednak obecnie oferta obejmuje także zapory sieciowe, przełączniki, koncentratory, oprogramowanie wspomagające zarządzanie sieciami komputerowymi oraz wiele innych produktów i usług związanych z teleinformatyką.

Dell

Dell

Dell to firma zajmująca się produkcją serwerów, stacji roboczych oraz laptopów. Dell była jedną z pierwszych firm, która oferowała w swojej sprzedaży montowanie komputerów na zamówienie.

Elzab

Elzab

Elzab posiada w swojej ofercie kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, szuflady kasowe.

 |<  < 1 - 2 - 3  >  >| 
Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks