Masz pytania?

+48 56 69 77 505

Strona główna / Partnerzy / Komputery, serwis

Komputery, serwis

AMD

AMD

AMD to czołowy światowy producent innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie procesorów oraz komputerowych rozwiązań graficznych i multimedialnych.

Antywirus ESET NOD32

Antywirus ESET NOD32

Antywirus ESET NOD32 - szybki i skuteczny program antywirusowy w polskiej wersji językowej zwalczający backdoory, trojany, robaki internetowe i inne wirusy.

APC

APC

American Power Conversion Corporation to jeden z czołowych producentów systemów UPS. Firma posiada ofertę produktów skierowanych na cztery strategiczne obszary zastosowań: użytkownicy domowi/małe biura, sieci biznesowe, dostawcy usług dostępowych oraz centra danych i obiekty przemysłowe.

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland S.A. jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako międzynarodowy integrator IT, spółka jest ważnym graczem na europejskim rynku producentów oprogramowania.

Asus

Asus

Asus to tajwański producent elektroniki , głównie: płyt głównych, kart graficznych, napędów optycznych, palmtopów, notebooków, produktów sieciowych, telefonów komórkowych, monitorów LCD, komputerowych urządzeń chłodzących.

Brother

Brother

Brother to firma z ponad 100-letnią tradycją na rynku drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, urządzeń atramentowych oraz systemów etykietowania.

Canon

Canon

Canon jest pionierem w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie fotografii. Swoją działalność opiera na filozofii Kysosei, której wyróżnikami są wspólne życie oraz pracę dla wspólnego dobra - zasadę wcielaną w życie przez wszystkich pracowników Canon.

Dell

Dell

Dell to firma zajmująca się produkcją serwerów, stacji roboczych oraz laptopów. Dell była jedną z pierwszych firm, która oferowała w swojej sprzedaży montowanie komputerów na zamówienie.

Elzab

Elzab

Elzab posiada w swojej ofercie kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, szuflady kasowe.

GData

GData

To firma świadcząca usługi w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, a także pionier rozwiązań antywirusowych.

 |<  < 1 - 2 - 3  >  >| 
Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks