Masz pytania?

+48 56 69 77 505

Strona główna / Partnerzy / Chemia gospodarcza, środki czystości

Chemia gospodarcza, środki czystości

CeDo

CeDo

CeDo jest producentem szerokiej gamy artykułów gospodarstwa domowego jednorazowego użytku. Produkuje m.in. Woreczki na mrożonki, worki na śmieci, filtry do kawy, folię aluminiową i spożywczą.

Henkel

Henkel

Henkel prowadzi działalność w trzech strategicznych obszarach: higieny w domu, higieny osobistej oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych. Odpowiadają im trzy sektory biznesu o charakterze ogólnoświatowym: Laundry & Home Care, Beauty Care oraz Adhesives Technologies.

Jan Niezbędny

Jan Niezbędny

Jan Niezbędny jest liderem na polskim rynku w kategorii artykuły gospodarstwa domowego. W ofercie mopy, worki na śmieci folie aluminiowe.

Procter&Gamble

Procter&Gamble

Procter&Gamble to jedna z największych firm globalnych FMCG. Wśród marek tej firmy znajdziemy produkty codziennego użytku firmowane m.in.. Takimi markami jak - Pampers, Ariel, Vizir, Always, Olay, Bonux, Discreet, Naturella, Pantene, Head&Shoulders, Wella Gillete, Braun, czy Oral-B.

Tork

Tork

Tork to europejski producent produktów papierowych i drugi pod względem wielkości dostawca produktów higienicznych o wysokiej chłonności.

Unilever

Unilever

Międzynarodowa firma produkująca głównie artykuły żywnościowe, środki czystości i higieny osobistej.

Vileda

Vileda

Vileda działa w Polsce od 1994 roku dostarcza najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzieląc je w następujących obszarach - do podłóg, do zmywania i wycierania, do łazienki, do okien, do samochodu, do ochrony dłoni, do suszenia i prasowania.

Voigt

Voigt

Voigt jest producentem profesjonalnych środków czystości dla firm, gastronomii, służby zdrowia i rynku HoReCa.

Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks