Masz pytania?

+48 56 69 77 505

O nas

Profil i strategia
 

Głównym polem naszej działalności jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla firm i domu. Od początku naszym założeniem było wyposażenie powstających i istniejących firm.

Oferujemy swoim klientom rozwiązania w trzech strategicznych obszarach: sprzedaży, outscourcingu IT, doradztwie i obsłudze klienta.

Nasze produkty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, oferując produkty w atrakcyjnych cenach.

Strategia firmy oparta jest na nieustannym rozwoju. Swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe podnosimy  nieustannie, uczestnicząc w różnych szkoleniach produktowych i konferencjach tematycznych.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których każdy dzień oznacza nowe wyzwania, a każde zadanie ma ważny cel - Państwa zadowolenie z naszych usług.
 

Historia


Istniejemy na rynku od czerwca 2003 roku. Początki naszej działalności zbiegały się z potrzebą oferowania Klientom wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania komputerowego, połączonego z profesjonalnym doradztwem naszych pracowników w zakresie rozwiązań technologicznych.

Nieco później oferta została poszerzona o - sprzedaż artykułów szkolnych, biurowych i domowych, adresowanej do sklepów i hurtowni.

Po pewnym czasie do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy sklep stacjonarny z darmowymi dostawami do domu Klienta. Rok później włączono do sprzedaży chemię gospodarczą i profesjonalne środki czystości.

Dziś, w naszej ofercie znajdują się:

  • Sprzedaż i serwis komputerów
  • Centrum Zaopatrzenia Biur:
    • Chemia
    • Opakowania
    • Zabawki
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks