Masz pytania?

+48 56 69 77 505

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 18:00 (dział komputerowy 8:00-17:00),
oraz w sobotę, w godz. 9.00-14:00.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
 

Dane firmowe
NEO-SYSTEM
Marcin Krajewski
ul. Podgórna 80b,
87-300 Brodnica,

NIP: 874-148-85-36
REGON:  871672506

Tel. +48 56 69 77 505
Email: info@neo-system.pl
Fax: +48 56 69 76 663

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8.00-18.00                                Dział komputerowy: 8:00-17:00
Sobota: 9.00-14.00
Serwis: 8.00-16.30

Właściciel firmy:
Marcin Krajewski
Email: m.krajewski@neo-system.pl

Nr konta bankowego
15 1050 1139 1000 0090 3051 8345   ING

 

Dział komputery i serwis

Obsługa firm i przetargów

 
KIEROWNIK DZIAŁU

Dezyderiusz Kozłowski
  GG: 5486016
 +48 56 69 77 505 (wew.70)
 +48 668 138 646
 d.kozlowski@neo-system.pl

Salon komputerowy

Robert Sargalski
  GG: 38957177
 +48 56 69 77 505
 +48 602 582 837
 r.sargalski@neo-system.pl

Jacek Markuszewski
  GG: 38698536
 +48 56 69 77 505
 +48 784 930 131
 j.markuszewski@neo-system.pl

Serwis komputerowy

Łukasz Bajorek
  GG: 3799920
 +48 56 69 76 666
 +48 666 385 023
  serwis@neo-system.pl

Oliwier Bonawenturski
 +48 56 69 76 666
 +48 784 931 054
 serwis@neo-system.pl

Dariusz Machalski
 +48 56 69 76 666

Obsługa Allegro

Robert Sargalski
  GG: 38957177
 +48 56 69 77 505
 +48 602 582 837
 allegro@neo-system.pl

DZIAŁ CENTRUM ZAOPATRZENIA BIUR

Chemia, Opakowania i Zabawki

 
KIEROWNIK DZIAŁU

Marcin Grabowski
  GG: 3904851
 +48 56 69 76 664
 +48 608 687 952
 m.grabowski@neo-system.pl

Przedstawiciele Handlowi w terenie

Wanda Pruszewicz
 +48 56 69 76 667
 +48 784 931 896
 w.pruszewicz@neo-system.pl

Artur Śliwiński
  GG: 1650721
 +48 602 264 947
 a.sliwinski@neo-system.pl

Iwona Bartnicka
  GG: 4937147
 +48 604 152 616
 i.bartnicka@neo-system.pl

Przedstawiciele handlowi stacjonarni

Anna Brdak
  GG: 39397175
 +48 56 69 76 190
 +48 784 931 335
 a.brdak@neo-system.pl

Sylwia Próchniak
 +48 56 69 76 190
 +48 784 931 335
 ss.prochniak@neo-system.pl

Katarzyna Dziura
 +48 56 69 76 190
 +48 784 931 335
 k.dziura@neo-system.pl

Zakupy i przetargi

Krzysztof Kamiński
  GG: 8861668
 +48 56 69 76 669
 +48 668 138 648
 k.kaminski@neo-system.pl

Mirosław Sarnowski
  GG: 4825256
 +48 56 69 76 190 (wew.69)
 +48 784 932 012
 m.sarnowski@neo-system.pl

Adam Kostański
  GG: 2424945
 +48 56 69 76 669
 +48 668 885 388
 a.kostanski@neo-system.pl

Monika Kepke
  GG: 17265998
 +48 56 69 76 669
 +48 784 928 632
 m.kepke@neo-system.pl

Ubrania, obuwie, zabawki

Karolina Szrull
Klaudia Skowrońska

 +48 56 69 76 667
 mayoral@neo-system.pl

Magazyn i logistyka

 +48 56 69 76 190 (wew.73)
magazyn@neo-system.pl

Marcin Grabkowski
Michał Dąbrowski
Adam Blandziński
Seweryn Obrębski

Kierowcy

Marcin Rinkel
Andrzej Motyliński
Mateusz Gutowski

 +48 56 69 76 190 (wew.73)
 +48 60 25 24 863

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Główna Księgowa

Marianna Gutowska
 +48 56 69 76 668
 ksiegowosc@neo-system.pl

 

 

Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks