Masz pytania?

+48 56 69 77 505

Strona główna / Kontakt / Kontakty

Kontakty

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 18:00 (dział komputerowy 8:00-17:00), oraz w sobotę, w godz. 9.00-14:00.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
 

Dane firmowe
NEO-SYSTEM
Marcin Krajewski
ul. Podgórna 80b,
87-300 Brodnica,

NIP: 874-148-85-36
REGON:  871672506

Tel. +48 56 69 77 505
Email: info@neo-system.pl
Fax: +48 56 69 76 663

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8.00-18.00                                Dział komputerowy: 8:00-17:00
Sobota: 9.00-14.00
Serwis: 8.00-16.30

Właściciel firmy:
Marcin Krajewski
Email: m.krajewski@neo-system.pl

Nr konta bankowego
15 1050 1139 1000 0090 3051 8345   ING

 

DZIAŁ komputery i serwis

Obsługa firm i przetargów

 
KIEROWNIK DZIAŁU IT

Dezyderiusz Kozłowski
+48 56 69 76 670
+48 668 138 646
d.kozlowski@neo-system.pl

Salon komputerowy

Robert Sargalski
+48 56 69 77 505
+48 602 582 837
r.sargalski@neo-system.pl

Jonasz Markuszewski
+48 56 69 77 505
+48 784 930 131
j.markuszewski@neo-system.pl

Serwis komputerowy

+48 56 69 76 666
serwis@neo-system.pl

KIEROWNIK SERWISU

Łukasz Bajorek
+48 56 69 76 666
+48 666 385 023
l.bajorek@neo-system.pl

Dariusz Machalski
+48 56 69 76 666
+48 784 932 439
d.machalski@neo-system.pl

DZIAŁ CENTRUM ZAOPATRZENIA BIUR

Chemia, Opakowania i Zabawki

Przedstawiciele Handlowi w terenie

 
Wanda Pruszewicz
+48 56 69 76 667
+48 784 931 896
w.pruszewicz@neo-system.pl
 
Iwona Bartnicka
+48 56 69 76 671
+48 604 152 616
i.bartnicka@neo-system.pl
 
ASYSTENTKI PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH
Magdalena Kopistecka

+48 56 69 77 505 (wewn. 81)
+48 784 928 632
sp.ladniam.kopistecka@neo-system.pl

Izabela Szóstakowska

+48 56 69 77 505 (wewn. 80)
+48 784 928 632
sp.ladniai.szostakowska@neo-system.pl

Joanna Sobierajska

+48 56 69 77 505 (wewn. 79)
+48795 396 038
sp.ladniaj.sobierajska@neo-system.pl

Anna Gałaś

+48 56 69 77 505 (wew. 78)
+48 795 396 038
sp.ladniaa.brdaaa.galas@neo-system.pl

MAGAZYN I LOGISTYKA

+48 56 69 76 190 (wewn.73)
magazyn@neo-system.pl

KIEROWNIK MAGAZYNU

Marcin Grabkowski

Przedstawiciele handlowi stacjonarni

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Ewa Zowczak
+48 56 69 76 190
+48 784 931 335
sj.e.zowczak@neo-system.pl

Bartosz Chmielewski
Agnieszka Czyżykowska

Patrycja Małkiewicz
+48 56 69 76 190
+48 784 931 335
sj.sprzedaz@neo-system.pl

Zakupy i Zamówienia Publiczne

KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Krzysztof Kamiński
+48 56 69 76 664
+48 668 138 648
k.kaminski@neo-system.pl

Monika Kepke
+48 56 697 75 05 (wewn.76)
+48 602 715 489
m.kepkmm.kepke@neo-system.pl

Dorota Wiśniewska
+48 56 697 75 05 (wewn.76)
m.kepkmd.wisniewska@neo-system.pl

Marta Balcerak
+4856 697 75 05 (wewn.82)
+48 784 931 054
m.kepkmm.balcerak@neo-system.pl

Mirosław Sarnowski
+4856 697 75 05 (wewn.75)
+48 784 932 012
m.sarnowski@neo-system.pl

Adam Kostański
+4856 697 75 05 (wewn.75)
+48 668 885 388
a.kostanski@neo-system.pl

Karolina Modrzejewska

+48 56 69 76 669
+48 888 813 266
sk.modrzejewska@neo-system.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Główna Księgowa

Marianna Gutowska
+48 56 69 76 668
ksiegowosc@neo-system.pl

Księgowa

Katarzyna Stec
+48 56 69 77 505 (wewn. 77)
k.stec@neo-system.pl

DZIAŁ DZIECIĘCY

Ubrania, obuwie, zabawki

+48 56 69 76 667
mayoral@neo-system.pl

Karolina Szrull
Klaudia Skowrońska

 

Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks