Masz pytania?

+48 56 69 77 505

Strona główna / Kontakt / Kontakty

Kontakty

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 18:00 (dział komputerowy 8:00-17:00),
oraz w sobotę, w godz. 9.00-14:00.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
 

Dane firmowe
NEO-SYSTEM
Marcin Krajewski
ul. Podgórna 80b,
87-300 Brodnica,

NIP: 874-148-85-36
REGON:  871672506

Tel. +48 56 69 77 505
Email: info@neo-system.pl
Fax: +48 56 69 76 663

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8.00-18.00                                Dział komputerowy: 8:00-17:00
Sobota: 9.00-14.00
Serwis: 8.00-16.30

Właściciel firmy:
Marcin Krajewski
Email: m.krajewski@neo-system.pl

Nr konta bankowego
15 1050 1139 1000 0090 3051 8345   ING

 

Dział komputery i serwis

Obsługa firm i przetargów

 
KIEROWNIK DZIAŁU IT

Dezyderiusz Kozłowski
 +48 56 69 76 670
 +48 668 138 646
 d.kozlowski@neo-system.pl

Salon komputerowy

Robert Sargalski
 +48 56 69 77 505
 +48 602 582 837
 r.sargalski@neo-system.pl

Jacek Markuszewski
 +48 56 69 77 505
 +48 784 930 131
 j.markuszewski@neo-system.pl

Serwis komputerowy

 serwis@neo-system.pl

Łukasz Bajorek
 +48 56 69 76 666
 +48 666 385 023
  l.bajorek@neo-system.pl

Oliwier Bonawenturski
 +48 56 69 76 666
 +48 784 931 054
 o.bonawenturski@neo-system.pl

Dariusz Machalski
 +48 56 69 76 666
 +48 784 932 439
 d.machalski@neo-system.pl

DZIAŁ CENTRUM ZAOPATRZENIA BIUR

Chemia, Opakowania i Zabawki

 

Przedstawiciele Handlowi w terenie

KIEROWNIK PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH
Artur Śliwiński
 +48 56 69 76 671

 +48 602 264 947
 a.sliwinski@neo-system.pl

Wanda Pruszewicz
 +48 56 69 76 667
 +48 784 931 896
 w.pruszewicz@neo-system.pl

Iwona Bartnicka
 +48 56 69 76 671
 +48 604 152 616
 i.bartnicka@neo-system.pl

ASYSTENTKI PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH
Paulina Sankiewicz

 +48 56 69 77 505 (wewn. 80)
 +48 784 928 632
 sp.ladniap.sankiewicz@neo-system.pl

Anna Gałaś

 +48 56 69 77 505 (wew. 78)
 +48 795 396 038
 sp.ladniaa.brdaaa.galas@neo-system.pl

Przedstawiciele handlowi stacjonarni

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Ilona Zubkowicz
 +48 56 69 76 190
 +48 784 931 335
 k.skowronskaki.zubkowicz@neo-system.pl

Sobierajska Joanna
 +48 56 69 76 190
 +48 784 931 335
 sj.j.sobierajska@neo-system.pl

Zakupy i Zamówienia Publiczne

 
KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Krzysztof Kamiński
 +48 56 69 76 669
 +48 668 138 648
 k.kaminski@neo-system.pl

Monika Kepke
 +48 56 697 75 05 (wewn.76)
 +48 602 715 489
 m.kepkmm.kepke@neo-system.pl

Mirosław Sarnowski
 +48 56 69 76 669
 +48 784 932 012
 m.sarnowski@neo-system.pl

Adam Kostański
 +48 56 69 76 669
 +48 668 885 388
 a.kostanski@neo-system.pl

Karolina Modrzejewska

 +48 56 69 76 669
 +48  888 813 266
 sk.modrzejewska@neo-system.pl

Ubrania, obuwie, zabawki

Karolina Szrull
Klaudia Skowrońska

 +48 56 69 76 667
 mayoral@neo-system.pl

Magazyn i logistyka

 +48 56 69 76 190 (wewn.73)
magazyn@neo-system.pl

KIEROWNIK MAGAZYNU
Marcin Grabkowski


Michał Dąbrowski
Adam Blandziński
Seweryn Obrębski

Kierowcy

Marcin Rinkel
Andrzej Motyliński

 +48 56 69 76 190 (wewn.73)
 +48 602 240 286

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Główna Księgowa

Marianna Gutowska
 +48 56 69 76 668
 ksiegowosc@neo-system.pl

Księgowa

Katarzyna Stec
 +48 56 69 77 505 (wewn. 77)
 k.stec@neo-system.pl

 

 

 

Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks