Masz pytania?

+48 56 69 77 505

Strona główna / Partnerzy

Partnerzy

3M

3M

3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata w sześciu sektorach produktowych – grafik reklamowych i systemów wizualnych, Elektroniki, Energetyki i Telekomunikacji, Ochrony Zdrowia, Bezpieczeństwa i Ochrony.

Activejet

Activejet

W szerokiej ofercie firmy są tusze do drukarek atramentowych, zestawy do napełniania, tonery laserowe, kasety barwiące, folie termotransferowe, papiery fotograficzne, środki czystości oraz nośniki danych DVD i akcesoria.

Agro S.A.

Agro S.A.

ARGO S.A. jest producentem kolorowych arkuszy, wizytówek, etykiet, profesjonalnych niszczarek dokumentów, laminatorów i folii laminacyjnych, bindownic i termobindownic wraz z szeroką gamą kolorowych okładek, grzbietów plastikowych i drutowych, urządzenia do cięcia i formatowania papieru.

Alexander

Alexander

To rodzinna polska firma produkująca gry i zabawki edukacyjne dla dzieci, realizująca motto "nauka przez zabawę".

AMD

AMD

AMD to czołowy światowy producent innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie procesorów oraz komputerowych rozwiązań graficznych i multimedialnych.

Antywirus ESET NOD32

Antywirus ESET NOD32

Antywirus ESET NOD32 - szybki i skuteczny program antywirusowy w polskiej wersji językowej zwalczający backdoory, trojany, robaki internetowe i inne wirusy.

APC

APC

American Power Conversion Corporation to jeden z czołowych producentów systemów UPS. Firma posiada ofertę produktów skierowanych na cztery strategiczne obszary zastosowań: użytkownicy domowi/małe biura, sieci biznesowe, dostawcy usług dostępowych oraz centra danych i obiekty przemysłowe.

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland S.A. jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako międzynarodowy integrator IT, spółka jest ważnym graczem na europejskim rynku producentów oprogramowania.

Asus

Asus

Asus to tajwański producent elektroniki , głównie: płyt głównych, kart graficznych, napędów optycznych, palmtopów, notebooków, produktów sieciowych, telefonów komórkowych, monitorów LCD, komputerowych urządzeń chłodzących.

Bic

Bic

Produkty BIC® to prosta odpowiedź na codzienne potrzeby. Kreując swój pierwszy długopis, BIC Cristal, firma BIC zdecydowała się skoncentrować na tym, co niezbędne: tworzyć rozwiązania proste, lecz niezawodne, ułatwiające każdemu z nas wykonywanie codziennych czynności.

 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|