Masz pytania?

+48 56 69 77 505

Strona główna / Partnerzy / Artykuły biurowe i szkolne

Artykuły biurowe i szkolne

3M

3M

3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata w sześciu sektorach produktowych – grafik reklamowych i systemów wizualnych, Elektroniki, Energetyki i Telekomunikacji, Ochrony Zdrowia, Bezpieczeństwa i Ochrony.

Activejet

Activejet

W szerokiej ofercie firmy są tusze do drukarek atramentowych, zestawy do napełniania, tonery laserowe, kasety barwiące, folie termotransferowe, papiery fotograficzne, środki czystości oraz nośniki danych DVD i akcesoria.

Agro S.A.

Agro S.A.

ARGO S.A. jest producentem kolorowych arkuszy, wizytówek, etykiet, profesjonalnych niszczarek dokumentów, laminatorów i folii laminacyjnych, bindownic i termobindownic wraz z szeroką gamą kolorowych okładek, grzbietów plastikowych i drutowych, urządzenia do cięcia i formatowania papieru.

Bic

Bic

Produkty BIC® to prosta odpowiedź na codzienne potrzeby. Kreując swój pierwszy długopis, BIC Cristal, firma BIC zdecydowała się skoncentrować na tym, co niezbędne: tworzyć rozwiązania proste, lecz niezawodne, ułatwiające każdemu z nas wykonywanie codziennych czynności.

Casio Polska

Casio Polska

Casio Polska posiada bogatą kolekcję zegarków. Marka Casio poleca zegarki: G-Shock, Edifice, Oceanus, ProTrek, Sheen, Waveceptor i Baby-G.

Durable

Durable

DURABLE kojarzy się z produktami wysokiej jakości służącymi do spinania, łączenia, porządkowania i segregowania arkuszy papieru oraz produktami służącymi do informacji oraz prezentacji.

Emerson

Emerson

Firma posiada innowacyjne centrum zarządzania danymi oraz korespondencją. W ofercie Emerson znajdziemy m.in.: druk offsetowy i cyfrowy, direct mailing, kopertowanie i dystrybucję oraz archiwizację cyfrową.

Esselte

Esselte

Esselte to cztery działające na świecie oddziały, które dostarczają artykuły biurowe i zaspokajają potrzeby klientów w ponad 130 krajach: Esselte w Amerykach, Esselte w Europie, Esselte Azja/ Pacyfik oraz Dział Innowacji.

Fellowes

Fellowes

To światowy producent i specjalista w dziedzinie urządzeń biurowych, akcesoriów ergonomicznych i komputerowych oraz systemów archiwizacyjnych.

Michalczyk i Prokop

Michalczyk i Prokop

Michalczyk i Prokop jest liderem na rynku druków akcydensowych. W ofercie firmy znajdziemy również akcesoria podatnika, faktury, artykuły biurowe, terminarze/kalendarze, galanterię papierniczą oraz akcesoria skóropodobne.

 |<  < 1 - 2  >  >| 
Podziel się:Dodaj do Twitter Dodaj do Facebook Dodaj do LinkedIn Dodaj do Google Bookmarks